Sportowy weekend w regionie

Sportowy weekend w regionie

(fen)

Głos Pomorza

Aktualizacja:

Głos Pomorza

Sportowy weekend w regionie

©Archiwum

W weekend w sporcie mnóstwo wydarzeń.
Sportowy weekend w regionie

©Archiwum

Koszykówka

I liga centralna kobiet: Eko Energy Hit Kobylnica - MKS PWSZ Konin (niedziela, godz. 14, hala w ZSS przy ul. Głównej).

Rozgrywki o awans do II ligi mężczyzn: Czarni PGK Słupsk - Fanklub Gdynia (niedziela, godz. 14.15, hala w SP 10 - ul. S. Kulczyńskiego), SSK Kobylnica - Pogoń Lębork (niedziela, 18, hala w ZSS - ul. Główna).

Liga młodziczek 2000: Jedynka SP 5 Lębork - Top Spin Olsztynek (sobota, godz.
10.30, hala w SP 5 - ul. T. Kościuszki). Liga kadetek 1998: Jedynka Lębork - Omega Gdynia (sobota, godz. 15.30, hala przy G 2 - ul. Skargi). Liga młodzików 1999: UKS Człuchów - Bat Sierakowice (sobota, godz. 10.30, hala w Powiatowej Bursie Szkolnej przy ul. Koszalińskiej), Czarni Uniqa Słupsk - GTK Netz Gdynia (sobota, godz. 12, hala w SP 10 - ul. Kulczyńskiego).

Liga kadetów 1997: Czarni Laminopol Słupsk - Etmal Korsarz Gimnazjum Dąbrówka (niedziela, godz. 12, SP 10 - ul. Kulczyńskiego). Słupska Amatorska Liga Koszykówki - mecze w hali Gryfia przy ul. Szczecińskiej w Słupsku - sobota: Kabat - Infocity (godz. 16), Maszbud/Ósemka - SKS Wicher (17.30), CSMW Ustka - Lekarz Domowy (19); niedziela: SSK II Kobylnica - Signum (11), Infocity - Półdystans (12.30). Międzywojewódzka Liga Gimnazjalna Dziewcząt - w Słupsku (hala Gryfia - ul. Szczecińska) mecze w sobotę: SMS Salos Słupsk - Salos Szczecin (godz. 10), Piątka Tczew - UKS Krokowa (11.30), Salos - UKS (13), SMS Salos - Piątka (14.30).


Lekkoatletyka

Akcja ogólnopolska "Biegam, bo lubię" - w sobotę trening z Tomaszem Czubakiem w godzinach od 9.30 do 10.30 na stadionie 650-lecia - ul. A. Madalińskiego w Słupsku. Trzecie zawody w ramach XII Grand Prix Słupska w Skoku Wzwyż - sobota, godz. 10, G 5 - ul. prof. E. Lotha w Słupsku.
I Słupski Bieg dla WOŚP. Start i meta w niedzielę o godz. 12, parking przy CH Jantar (dystans 4 km).

Piłka nożna

Towarzyskie mecze kontrolne seniorów - w Bytowie Drutex-Bytovia - Kaszubia Kościerzyna (sobota, godz. 14, MOSiR - ul. A. Mickiewicza), w Bytowie Bytovia II - Koral Dębnica (niedziela, 12, sztuczne boisko).

Noworoczny Turniej Charytatywny Filip Cup 2013 - w Lęborku (sobota, godz. 9, hala przy G 2 - ul. P. Skargi).

Halowy turniej seniorów o puchar wójta gminy Czarna Dąbrówka - sobota, godz. 13 w hali ZS w Czarnej Dąbrówce.

XV Debrzneńska Halowa Liga Piątek - niedziela, od godz. 15. Gry w hali ZS przy ul. Królewskiej w Debrznie.

Siatkówka

Amatorska Liga Piłki Siatkowej o Puchar Zarządu Banku Spółdzielczego w Człuchowie
- sobota, godz. 14. Gry w hali OSiR - ul. Szkolna w Człuchowie.

Amatorska Liga Siatkówki - sobota w hali ZSS w Kobylnicy (ul. Główna): Smoki - Mecenas (9.30), Tempo-Skaj - All Stars (10.45), SPS Kobylnica - Plast Team (12), KSK Kołczygłowy - SPS (13.15). Nastąpiła zmiana terminarza w porównaniu z podanym w "Głosie Słupska"). III liga mężczyzn: SPS Lębork - Trefl SA Gdańsk (sobota, godz. 19, hala przy G 2 - ul. P. Skargi), SPS Epigon Słupsk - Stoczniowiec II Gdańsk (sobota, godz. 18, hala ZSS - ul. Główna w Kobylnicy).

Liga kadetów: SPS Lębork -Stoczniowiec Gdańsk (sobota, godz. 14, hala w ZS w Łebieniu). Liga juniorów: SPS Lębork - Jurand Malbork (niedziela, godz. 14, hala w ZS w Cewicach).

Pływanie

Rodzinne zawody pływackie z WOŚP. Niedziela, pływalnia Słupskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. Szczecińskiej w Słupsku. Godz. 13.

Szachy

Turnieje dla dzieci i młodzieży - w Słupsku (sobota, godz. 10, sala w SP nr 2 przy ul. H. Pobożnego).

Tenis stołowy

Trzeci turniej Grand Prix - niedzielę o godz. 10 w hali Zespołu Szkół przy ul. Królewskiej w Debrznie.

Komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Sport z kraju i ze świata

Zobacz więcej na Sportowy24.pl

Wideo sportowe

Zdjęcia sportowe