Celne strzały gimnazjalistów na strzelnicy Klubu Strzeleckiego „Gryf Słupski”

Na strzelnicy Klubu Strzeleckiego „Gryf Słupski” przy ul. Zamiejskiej odbyły się zawody szkół gimnazjalnych o Puchar Dyrektora Policyjnego Liceum Ogólnokształcącego w Słupsku.

Rywalizowały czteroosobowe drużyny z sześciu gimnazjów, w tym pięć ze Słupska i jedno z Ustki. Zmagania odbyły się w konkurencji karabin pneumatyczny, postawa stojąca, odległość 10 metrów.

Bezkonkurencyjni okazali się uczniowie G nr 4, wyprzedzając zespół z G nr 3, na trzecim miejscu uplasowali się reprezentanci z G nr 2. W klasyfikacji indywidualnej najlepszym strzelcem zawodów został Ignacy Gutowski z Gimnazjum nr 3 (92pkt), drugie miejsce zajął Patryk Krajnik z Gimnazjum nr 4 (91pkt), natomiast na trzeciej pozycji uplasował się Gimnazjum nr 4 (91pkt), natomiast na trzeciej pozycji uplasował się Aleksander Kujawa z Gimnazjum nr 2 (90pkt).Sędzią głównym był Henryk Jaśkowski.