Energa Czarni przegrała z Polpharmą 66-75 [zdjęcia, wideo]

red
Mecz toczył się falami. Czarni rozpoczęli bardzo źle przegrywając wyraźnie pierwszą kwartę Łukasz Capar
Koszykarze Energi Czarnych Słupsk przegrali z Polpharmą Starogard Gdański. Mecz toczył się falami. Czarni rozpoczęli bardzo źle przegrywając wyraźnie pierwszą kwartę by za chwilę zrewanżować się doskonałą drugą kwartą. Niestety jedna dobra odsłona spotkania nie wystarczyła by odnieść zwycięstwo.

Czarni koncertowo zagrali w drugiej kwarcie, którą wygrali 26:10. Na nic jednak ten zryw się nie zdał. Goście złapali kontakt w kolejnej odsłonie i po trzech kwartach przegrywali jedynie 1 punktem.

Ostatnia kwarta należała do gości, którzy prawie przez cały czas prowadzili 4-5 punktami. W końcówce kolejne kardynalne błędy Czarnych nie pozwoliły na podjęcie walki i to koszykarze ze Starogardu Gdańskiego 2016 rok zakończyli ważnym zwycięstwem.

Niecodzienna akcja. Justin Jackson przeskakuje nad zawodnikiem

Rozmowy po meczu

Konferencja prasowa: Energa Czarni

Konferencja prasowa: Polpharma

Energa Czarni Słupsk - Polpharma Starogard Gdański 66-75 (10-16 26-10 14-23 16-26)

Energa - J. Blassingame 17, J. Jackson 6, Ł. Seweryn 0, M. Ginyard 9, J. Mokros 0, M. Cesnauskis 13, C. Lewis 10 , D. Kravish 11

Polpharma - A. Miles 13, Ł. Diduszko 1, M. Sajus 4 , M. Paliukenas 4 , M. Flieger 17 , T. Davis 3 , U. Mirković 31 , J. Schenk 2, S. Długosz 0