Medale zawodników Serpentes Słupsk

Rafał Szymański
4 medale: 2 złote i 2 srebrne wywalczyli zawodnicy Serpentes Słupsk w Koninie, gdzie odbył się  XIV Puchar Polski w brazylijskim jiu-jitsu.
4 medale: 2 złote i 2 srebrne wywalczyli zawodnicy Serpentes Słupsk w Koninie, gdzie odbył się XIV Puchar Polski w brazylijskim jiu-jitsu. Serpentes Słupsk
4 medale: 2 złote i 2 srebrne wywalczyli zawodnicy Serpentes Słupsk w Koninie, gdzie odbył się XIV Puchar Polski w brazylijskim jiu-jitsu. Jest to druga w polskiej hierarchii impreza dla zawodników walczących w kimonach.

Jak co roku większość krajowych teamów wysyła swoich najlepszych zawodników by walczyli o prestiżowy Puchar Polski. Serpentes reprezentowało 4 zawodników: Przemysław Błoński Jr., Radosław Bakun, Artur Kęska i Rafał Zuchniak.
Wyniki naszych zawodników:
1m. Przemysław Błoński Jr. - adult niebieskie pasy 88,3 kg
2m. Artur Kęska - adult niebieskie pasy 100,5 kg
1m. Radosław Bakun - master niebieskie pasy 88,3 kg
2m. Artur Kęska - master niebieskie pasy +88,3 kg

- Wysoki poziom walk jaki zaprezentowali nasi reprezentanci potwierdzony dorobkiem medalowym daje wyraźny sygnał, że wyznaczone kierunki rozwoju są właściwe. Nasz start kontrolny wyraźnie pokazał, że przygotowania do mistrzostw Polski przebiegają należycie - komentował start szkoleniowiec Damian Bartnicki. Wyjazd słupszczan do Konina wsparł Zakład Ogólnobudowlany Ryszarda Tracza.