Start Miastko – Kaszubia Kościerzyna 2:2 (zdjęcia, wideo)

Andrzej Gurba
Start Miastko – Kaszubia Kościerzyna 2:2
Start Miastko – Kaszubia Kościerzyna 2:2 Fot. Andrzej Gurba
W siódmej kolejce ligi wojewódzkiej juniorzy Startu Miastko zremisowali 2:2 na własnym stadionie z Kaszubią Kościerzyna.

Prowadzenie dla Startu zdobył w 9. minucie Przemysław Spalik. W 20. minucie wyrównał Borys Tuszkowski. W 77. minucie ponownie na listę strzelców wpisał się Przemysław Spalik. Niestety, Start nie utrzymał prowadzenia. W 80. minucie wyrównał Kacper Zaborowski. Dodajmy, że bramkarz Startu Maciej Rembarz obronił rzut karny, co można obejrzeć na wideo. Kolejny mecz 7 października na wyjeździe z Jantarem Ustka (godz. 11).

Skład Startu Miastko:
Maciej Rembarz, Dominik Zmuda-Trzebiatowski (55.minuta Oskar Kaźmierczak), Hubert Bachman, Mateusz Borkowski (55.minuta Kamil Wojciechowski), Ryszard Bujwid, Błażej Kłonczyński (80.minuta Michał Marusiak), Jakub Korniak, Kacper Malinowski, Jakub Milewski (70. minuta Oskar Dzięcioł), Przemysław Spalik, Piotr Trzeciński.