W rejonie ul. Nowowiejskiego - Traugutta powstaje samoobsługowy sklep sieci Rossmann. Jego otwarcie jest przewidziane w drugiej połowie lutego.

Jak już pisaliśmy, po roku działalności przestał istnieć w Koszalinie sklep spożywczy sieci Bomi. Punkt handlowy nie przetrwał konkurencji ze strony pobliskiego Lidla i Biedronki.

W to miejsce powstaje teraz drogeria sieci Rossmann. Jednym słowem, firma rozszerza swoją działalność w Koszalinie.

Będzie to bowiem czwarty sklep tej marki w mieście. Dotychczasowe punkty - przy ul.

Zwycięstwa, Piłsudskiego i w Galerii Emka, nadal będą działać. - Otwarcie planujemy po 10 lutego - mówi Tomasz Cieślak z biura prasowego Rossmanna. - Nie ma jednak jeszcze dokładnego terminu, ani szczegółów promocji.

Obecnie w sklepie trwa gruntowny remont i przebudowa. Do działalności trzeba bowiem przystosować lokal, który wcześniej był wykorzystywany jako sklep spożywczy.

 

Zainteresowani mogą też w centrali dowiadywać się w sprawie pracy. - Nawet po skompletowaniu załogi nie ma gwarancji, że wszyscy się sprawdzą. Dlatego warto do nas przesyłać zgłoszenia - mówi Tomasz Cieślak.

Dodajmy, że kontaktu w sprawie pracy należy szukać na stronie: www.rossmann.pl .

Przy okazji przestrzegamy też mieszkańców Koszalina przed domokrążcami podającymi się za przedstawicieli Rossmanna.

- W ostatnich dniach do drzwi mojego mieszkania zapukał mężczyzna, który proponował mi kosmetyki. Twierdził, że jest z Rossmanna - mówi mieszkanka koszalińskiego osiedla Północ. - Podziękowałam mu, ale mam pytanie - czy to był oszust? A może sklep wprowadził nową formę handlu?

Tomasz Cieślak potwierdza, że podobne sygnały wpływają do jego firmy z innych części kraju. Jednocześnie zapewnia, że Rossmann nie ma z tym nic wspólnego. - Nie prowadzimy takiej formy sprzedaży - mówi.

Czytaj też> Słupsk. Nowy sklep z odzieżą w Centrum Handlowym Jantar

 

- Dlatego przestrzegamy wszystkich przed domokrążcami podającymi się za naszych przedstawicieli. Nasze towary są do kupienia wyłącznie w naszych sklepach, a także w niewielkim stopniu w internecie na www.rossnet.pl.