Start Miastko - Pomezania Malbork 2:2 (wideo, zdjęcia)

ang
Start Miastko - Pomezania Malbork 2:2
Start Miastko - Pomezania Malbork 2:2 Andrzej Gurba
Juniorzy Startu Miastko zainaugurowali ligę wojewódzką meczem z Pomezanią Malbork. Wynik spotkania 2:2.

Pierwszą bramkę w 21. minucie z rzutu karnego dla gości strzelił Paweł Błaszak, choć to Start w tej fazie meczu częściej znajdował się przy piłce. Do przerwy wynik nie uległ zmianie, choć szansę na bramki miały oba zespołu. W 46. minucie po niepewnej interwencji bramkarza gości, gola do Startu strzelił Dominik Zmuda-Trzebiatowski.

A trzy minuty później po szybkim kontrataku było 2:1 dla Startu po golu Ryszarda Bujwida. W 63. minucie Pomezania wyrównała. Bramkę strzelił Michał Tułodziecki.

Szersza relacja z meczu wraz z jego oceną dokonaną przez trenera Mateusza Felke w piątkowym Głosie Bytowa/Miastka (Głos Pomorza).