IV liga. Start Miastko - Centrum Pelplin 2:2 (wideo, zdjęcia)

Start Miastko - Centrum Pelplin 2:2
Start Miastko - Centrum Pelplin 2:2 Andrzej Gurba
Start Miastko zremisował 2:2 na własnym boisko z zespołem Centrum Pelplin.

IV liga. Start Miastko - Centrum Pelplin 2:2

W pierwszej połowie przeważali goście, choć to gospodarze pierwsi mieli bardzo dobrą okazję do zdobycia gola. Po strzale głową Roberta Breszki obrońca gości wybił piłką niemal z linii bramkowej. Goście przewagę udokumentowali golem w 39 minucie. Wynikiem 0:1 zakończyła się pierwsza połowa. W drugiej Start zdecydowanie zaatakował, stwarzając groźne sytuacje. W 51 minucie strzałem z około dziewięciu metrów popisał się Artur Rzepiński. I był remis. Start nadal miał przewagę, ale nie zamienił jej na gola. Za to w 85 minucie gola po kontrze zdobyli goście. W 90 minucie Start wyrównał. Ponownie na listę strzelców wpisał się Rzepiński, który skierował piłkę do siatki z dwóch metrów po podaniu Bryndala.
Trener Startu Mateusz Felke mówi, że jest zadowolony z remisu. - To był dobry mecz z obu stron. W pierwszej połowie przewagę mieli gospodarze, w drugiej my - oznajmia Felke. W meczu poważnej kontuzji kostki nabawił się bramkarz gości po starciu z Piotrem Szłapińskim (dostał żółtką kartkę). Bramkarz został odwieziony karetką do szpitala.

Dodajmy jeszcze, że Start Miastko wprowadził bilety na mecze. Cena wynosi 4 zł (osoby do 18 roku życia wchodzą za darmo). - Rosną nam koszty. Stąd biletowane mecze - mówi Jan Ponulak, prezes Startu Miastko.

Start Miastko _- Centrum Pelplin 2:2 (0:1)
Bramki: 0:1 Łukasz Wojtyło (39), 1:1 Artur Rzepiński (51), 1:2 Maciej Szyszkowski (85_), 2:2 Artur Rzepiński (90).
Start: Rutecki, Kapica, Kłączyński, Pufelski, Goman, Szłapiński (80 Żak), Bryndal, Mostowski (89 Nicia), Husejko, Breszka, Rzepiński.

Żółte kartki: Start - Breszka (28), Kapica (37), Kłączyński (53), Szłapiński (68). Centrum - Zieliński (76