IV liga. Start Miastko - Jaguar Gdańsk 5:3 (1:1) - wideo, zdjęcia.

Star Miastko pokonał na własnym boisku 5:3 Jaguara Gdańsk.
Star Miastko pokonał na własnym boisku 5:3 Jaguara Gdańsk. Andrzej Gurba
Start Miastko pokonał na własnym boisku 5:3 Jaguara Gdańsk.
Start Miastko - Jaguar Gdańsk 5:3

IV liga. Start Miastko - Jaguar Gdańsk 5:3

Gospodarze przed tym meczem nie wygrali jeszcze spotkania w wiosennej rundzie. W rundzie jesiennej Start przegrał z Jaguarem aż 7:0, a więc miasteccy piłkarze mieli coś do udowodnienia. W pierwszych trzydziestu minutach mecz był wyrównany. W 31 minucie Artur Rzepiński popisał się pięknym strzałem i było 1:0 do Startu. Goście wyrównali już trzy minuty później. Pierwsza połowa zakończyła się remisem. W 57 minucie Jaguar wyszedł na prowadzenie. Cztery minuty później gola dla Startu strzelił Krzysztof Bryndal. W 63 minucie gospodarze objęli prowadzenie za sprawą Piotra Szłapińskiego. W 85 minucie prowadzenie dla Startu podwyższył Artur Rzepiński. Dwie minuty później ten sam zawodnik strzelił w tym meczu swojego trzeciego gola. Było 5:2 dla Startu. Przy tak wysokim prowadzeniu gospodarze się nieco rozluźnili i w 89 minucie stracili trzecią bramkę.

Skład Startu Miastko: Rutecki, Pufelski, Kapica, Kłączyński, Goman, Bryndal, Szuta, Żak, Szłapiński (64' Nicia), Żukowski (82' Świąder), Rzepiński (90' Wolski).

Start żółte kartki: Szłapiński (44'), Świąder (80'), Goman (90').