Start Miastko - Wierzyca Pelplin 2:2 (wideo, zdjęcia)

Andrzej Gurba
Start Miastko zremisował 2:2 na własnym boisku z liderem czwartej ligi Wierzycą Pelplin. Andrzej Gurba
Start Miastko - Wierzyca Pelplin

W pierwszej połowie zdecydowanie dominowała Wierzyca. Goście co chwilę stwarzali groźne sytuacje pod bramką Startu. Gospodarze ograniczali się do kontrataków. Wierzyca objęła prowadzenie po strzale z dystansu. Później poprawiła na 2:0 (gol po strzale głową). I kiedy wydawało się, że padną kolejne bramki dla gości, gola strzelił Start, który jeszcze w końcówce pierwszej połowy miał szansę na wyrównanie. To co nie udało się gospodarzom w ciągu 45 minut, udało się w drugiej połowie. Mecz zakończył się wynikiem 2:2.