Start Miastko - Drutex-Bytovia Bytów II 4:0 (zdjęcia)

Andrzej Gurba
Start Miastko - Drutex-Bytovia Bytów II 4:0
Start Miastko - Drutex-Bytovia Bytów II 4:0 Andrzej Gurba
Derby zdecydowanie dla Miastka. Miejscowy Start na własnym stadionie pokonał aż 4:0 Drutex Bytovię II.
Start Miastko - Bytovia Bytów II 4:0

Start Miastko - Drutex Bytovia Bytów 4:0

Gospodarze mieli przewagę w każdym elemencie gry. Dodajmy jednak, że zespół z Bytowa nie przyjechał do Miastka w najsilniejszym składzie i na dodatek bez zawodników rezerwowych. Wszystkie bramki w tym meczu padły w pierwszej połowie. Aż trzy z nich strzelił Rafał Żukowski. W drugiej połowie nie było już dużych emocji, bo oba zespoły nie forsowały specjalnie tempa. .

Bramki: 1:0 Rafał Żukowski (21), 2:0 Rafał Żukowski (30), 3:0 Sławomir Pufelski (33), 4:0 Rafał Żukowski (38).

Start: Dobrowolski - Kłączyński, Kapica, Świąder (59. Trzeciński), Goman, Bryndal, Breszka (57. Baranowski), Żak (70. Nicia), Pufelski, Szuta, Żukowski (74. Czerwiński).

Drutex Bytovia II: Pupka Lipiński - Cybula, Rachwał, Hinc, Wrzesiński, Chojnacki, Szczerba, Zimon, Wesołowski, Wojach, Stenka.

ż.k. Żukowski, Trzeciński, Hinc, Cybula. Cz.k. Wojach.