Sylwestrowy poradnik gp24.pl

  Sylwestrowy poradnik gp24.pl

  Fot. Sławomir Żabicki

  Głos Pomorza

  Aktualizacja:

  Głos Pomorza

  Impreza sylwestrowa rok temu.

  Impreza sylwestrowa rok temu. ©Fot. Sławomir Żabicki

  Dowiedz się gdzie dziś jeszcze można zrobić zakupy, gdzie się zabawić na sylwestrowej zabawie i jak działa dzisiaj i jutro komunikacja.
  Impreza sylwestrowa rok temu.

  Impreza sylwestrowa rok temu. ©Fot. Sławomir Żabicki

  Pędem po szampana

  W poniedziałek zakupy na ostatnią chwilę zrobimy w hipermarkecie Real przy ul. Szczecińskiej od 8 do 16. Dłużej będzie czynny Kaufland przy ul. Kołłątaja, od 7 do 18.

  Na zakupy możemy również wybrać się do Centrum Handlowego "Wokulski" pomiędzy 10 a 16. Od 6 do 16 będą czynne boksy w centrum "Pod wieżą" przy ul. Banacha.

  Natomiast punkt supermarketu Netto przy ul. Małcużyńskiego będzie otwarty od 7 do 18. Spóźnialscy jeszcze do 22 będą mogli zaopatrzyć się w szampana w delikatesach "ABC" przy ul. Kowalskiej.

  Gdzie się bawić

  Jeśli jeszcze wciąż nie mamy planów na spędzenie nocy sylwestrowej, trzeba się liczyć z tym, że będzie trudno znaleźć wolne miejsce w lokalach. Kilka wolnych miejsc jest jeszcze w klubie Miami Nice (70 zł od osoby) i w restauracji Zamkowej (240 zł od pary).

  Zawsze można przywitać Nowy Rok na świeżym powietrzu, na słupskim placu Zwycięstwa przed ratuszem. Tam po godzinie 23 odbędzie się spotkanie sylwestrowo-noworoczne prezydenta Macieja Kobylińskiego z mieszkańcami Słupska.

  Wystąpi zespół muzyczny Pulsar, będzie również pokaz sztucznych ogni.

  W Ustce mieszkańcy miasta i goście Nowy Rok przywitają na promenadzie nadmorskiej. O godzinie 21.30 zacznie się dyskoteka przy muzyce mechanicznej. O godz. 22.30 zagra zespół "Skaner".

  O godz. 23.55 życzenia noworoczne złoży mieszkańcom burmistrz Ustki. O północy zgromadzeni w porcie będą mogli zobaczyć pokaz sztucznych ogni wystrzeliwanych ze wschodniego molo.

  Gdy zaboli głowa

  Na pewno 31 grudnia będzie otwarta przez całą dobę apteka Ratuszowa przy ul. Tuwima w Słupsku. Dłużej czynna będzie również apteka Vitae przy ul. Kołłątaja (od godz. 8 do 18) oraz apteka Nowomiejska przy ul. 11 Listopada (od godz. 8 do 16), obie w Słupsku.

  W razie nagłych wypadków w Słupsku dyżurować będą dwie przychodnie - przy ul. Tuwima i 11 Listopada. Tam przez całą dobę możemy liczyć na opiekę i pomoc lekarską.

  Autobusem na zabawę

  W sylwestra i w Nowy Rok autobusy w Słupsku i regionie będą jeździły według zmienionych rozkładów jazdy.

  MZK Słupsk: 31 grudnia autobusy pojadą według rozkładu jazdy jak w dni powszednie, jednak tylko do godziny 18, a w Nowy Rok, 1 stycznia na trasy wyjadą wszystkie linie według świątecznego rozkładu jazdy od godziny 13:30. Nie wyjedzie jedynie linia R1, natomiast linia 9 skrócona jest do pętli na ul. Dmowskiego.

  PKS Słupsk: 31 grudnia komunikacja będzie prowadzona według roboczego rozkładu jazdy, bez kursów szkolnych do godziny 16. 1 stycznia w Nowy Rok komunikacja funkcjonować będzie według świątecznego rozkładu jazdy w ograniczonym zakresie (oznaczenia na rozkładach).

  PKS Człuchów: 31 grudnia autobusy kursować będą jak w wolne soboty z wyjątkiem kursów oznaczonych jako niekursujące w te dni. 1 stycznia autobusy PKS Człuchów nie pojadą w ogóle. PKS Bytów: 31 grudnia autobusy

  PKS Bytów pojadą jak w dni robocze, do godziny 17:30. 1 stycznia, w Nowy Rok autobusy nie wyjadą.

  Nord Express: 31 grudnia w Sylwestra autobusy kursować będą do godziny 18, z wyjątkiem linii 104, której ostatni kurs odjedzie ze Słupska o 16:30. 1 stycznia komunikacja funkcjonowała będzie jak w niedziele, z wyjątkiem kursów porannych na niektórych liniach.

  Na trasie Słupsk - Ustka: Linia Regionalna - 31 grudnia kursować będzie do godziny 18, 1 stycznia kursy ze Słupska rozpoczną się od 13:40. Nord Express - 31 grudnia autobusy pojadą do 18 (18:07 ostatni kurs z Ustki), 1 stycznia pierwszy odjazd w obu kierunkach będzie od godz. 11. Niebieska Linia (PKS Słupsk) - 31 grudnia będzie jeździła tylko do godziny 18, 1 stycznia, w Nowy Rok nie kursuje. Dana - ostatni kurs w sylwestra odjedzie ze Słupska po 17. 1 stycznia autobusy przewoźnika nie kursują.
  Olimpia Dudek
  Michał Szymajda
  Marcin Prusak

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Polub nas na Facebooku

  Wideo ze Słupska

  Zdjęcia ze Słupska

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  GP24 poleca

  „Maluch na okładkę Głosu Miastka i Bytowa” Zobacz kandydatów!

  „Maluch na okładkę Głosu Miastka i Bytowa” Zobacz kandydatów!

  „Maluch na okładkę Głosu Słupska” Zobacz kandydatów!

  „Maluch na okładkę Głosu Słupska” Zobacz kandydatów!

  Konkurs. Do wygrania gadżety do biegania

  Konkurs. Do wygrania gadżety do biegania

  Rzetelnie, prawdziwie, mobilnie. Poznaj plus.gp24.pl!

  Rzetelnie, prawdziwie, mobilnie. Poznaj plus.gp24.pl!