Sylwestrowy poradnik gp24.pl

  Sylwestrowy poradnik gp24.pl

  Fot. Sławomir Żabicki

  Głos Pomorza

  Aktualizacja:

  Głos Pomorza

  Impreza sylwestrowa rok temu.

  Impreza sylwestrowa rok temu. ©Fot. Sławomir Żabicki

  Dowiedz się gdzie dziś jeszcze można zrobić zakupy, gdzie się zabawić na sylwestrowej zabawie i jak działa dzisiaj i jutro komunikacja.
  Impreza sylwestrowa rok temu.

  Impreza sylwestrowa rok temu. ©Fot. Sławomir Żabicki

  Pędem po szampana

  W poniedziałek zakupy na ostatnią chwilę zrobimy w hipermarkecie Real przy ul. Szczecińskiej od 8 do 16. Dłużej będzie czynny Kaufland przy ul. Kołłątaja, od 7 do 18.

  Na zakupy możemy również wybrać się do Centrum Handlowego "Wokulski" pomiędzy 10 a 16. Od 6 do 16 będą czynne boksy w centrum "Pod wieżą" przy ul. Banacha.

  Natomiast punkt supermarketu Netto przy ul. Małcużyńskiego będzie otwarty od 7 do 18. Spóźnialscy jeszcze do 22 będą mogli zaopatrzyć się w szampana w delikatesach "ABC" przy ul. Kowalskiej.

  Gdzie się bawić

  Jeśli jeszcze wciąż nie mamy planów na spędzenie nocy sylwestrowej, trzeba się liczyć z tym, że będzie trudno znaleźć wolne miejsce w lokalach. Kilka wolnych miejsc jest jeszcze w klubie Miami Nice (70 zł od osoby) i w restauracji Zamkowej (240 zł od pary).

  Zawsze można przywitać Nowy Rok na świeżym powietrzu, na słupskim placu Zwycięstwa przed ratuszem. Tam po godzinie 23 odbędzie się spotkanie sylwestrowo-noworoczne prezydenta Macieja Kobylińskiego z mieszkańcami Słupska.

  Wystąpi zespół muzyczny Pulsar, będzie również pokaz sztucznych ogni.

  W Ustce mieszkańcy miasta i goście Nowy Rok przywitają na promenadzie nadmorskiej. O godzinie 21.30 zacznie się dyskoteka przy muzyce mechanicznej. O godz. 22.30 zagra zespół "Skaner".

  O godz. 23.55 życzenia noworoczne złoży mieszkańcom burmistrz Ustki. O północy zgromadzeni w porcie będą mogli zobaczyć pokaz sztucznych ogni wystrzeliwanych ze wschodniego molo.

  Gdy zaboli głowa

  Na pewno 31 grudnia będzie otwarta przez całą dobę apteka Ratuszowa przy ul. Tuwima w Słupsku. Dłużej czynna będzie również apteka Vitae przy ul. Kołłątaja (od godz. 8 do 18) oraz apteka Nowomiejska przy ul. 11 Listopada (od godz. 8 do 16), obie w Słupsku.

  W razie nagłych wypadków w Słupsku dyżurować będą dwie przychodnie - przy ul. Tuwima i 11 Listopada. Tam przez całą dobę możemy liczyć na opiekę i pomoc lekarską.

  Autobusem na zabawę

  W sylwestra i w Nowy Rok autobusy w Słupsku i regionie będą jeździły według zmienionych rozkładów jazdy.

  MZK Słupsk: 31 grudnia autobusy pojadą według rozkładu jazdy jak w dni powszednie, jednak tylko do godziny 18, a w Nowy Rok, 1 stycznia na trasy wyjadą wszystkie linie według świątecznego rozkładu jazdy od godziny 13:30. Nie wyjedzie jedynie linia R1, natomiast linia 9 skrócona jest do pętli na ul. Dmowskiego.

  PKS Słupsk: 31 grudnia komunikacja będzie prowadzona według roboczego rozkładu jazdy, bez kursów szkolnych do godziny 16. 1 stycznia w Nowy Rok komunikacja funkcjonować będzie według świątecznego rozkładu jazdy w ograniczonym zakresie (oznaczenia na rozkładach).

  PKS Człuchów: 31 grudnia autobusy kursować będą jak w wolne soboty z wyjątkiem kursów oznaczonych jako niekursujące w te dni. 1 stycznia autobusy PKS Człuchów nie pojadą w ogóle. PKS Bytów: 31 grudnia autobusy

  PKS Bytów pojadą jak w dni robocze, do godziny 17:30. 1 stycznia, w Nowy Rok autobusy nie wyjadą.

  Nord Express: 31 grudnia w Sylwestra autobusy kursować będą do godziny 18, z wyjątkiem linii 104, której ostatni kurs odjedzie ze Słupska o 16:30. 1 stycznia komunikacja funkcjonowała będzie jak w niedziele, z wyjątkiem kursów porannych na niektórych liniach.

  Na trasie Słupsk - Ustka: Linia Regionalna - 31 grudnia kursować będzie do godziny 18, 1 stycznia kursy ze Słupska rozpoczną się od 13:40. Nord Express - 31 grudnia autobusy pojadą do 18 (18:07 ostatni kurs z Ustki), 1 stycznia pierwszy odjazd w obu kierunkach będzie od godz. 11. Niebieska Linia (PKS Słupsk) - 31 grudnia będzie jeździła tylko do godziny 18, 1 stycznia, w Nowy Rok nie kursuje. Dana - ostatni kurs w sylwestra odjedzie ze Słupska po 17. 1 stycznia autobusy przewoźnika nie kursują.
  Olimpia Dudek
  Michał Szymajda
  Marcin Prusak

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Polub nas na Facebooku

  Wideo ze Słupska

  Zdjęcia ze Słupska

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  GP24 poleca

  Laur Piękna 2017 – czekamy na zgłoszenia kosmetyczek, fryzjerów i trenerów fitness

  Laur Piękna 2017 – czekamy na zgłoszenia kosmetyczek, fryzjerów i trenerów fitness

  Varius Manx & Kasia Stankiewicz w Koszalinie! Kup bilet!

  Varius Manx & Kasia Stankiewicz w Koszalinie! Kup bilet!

  Światłowodowa rewolucja (materiał informacyjny)

  Światłowodowa rewolucja (materiał informacyjny)

  Planujesz ferie? Sprawdź warunki na stokach [kamery na żywo]

  Planujesz ferie? Sprawdź warunki na stokach [kamery na żywo]