Konfrontacje Sztuki Kobiecej w Słupsku. Wystąpi Eleni

Konfrontacje Sztuki Kobiecej w Słupsku. Wystąpi Eleni

Monika Zacharzewska

Głos Pomorza

Aktualizacja:

Głos Pomorza

Konfrontacje Sztuki Kobiecej w Słupsku. Wystąpi Eleni
Konfrontacje Sztuki Kobiecej w Słupsku. Wystąpi Eleni

Eleni już śpiewała na słupskiej scenie. Tym razem zaprezentuje utwory z płyty "Coś z Odysa”. ©Marcin Kamiński

W ten weekend kończą się słupskie Konfrontacje Sztuki Kobiecej. Na scenie filharmonii wystąpi Eleni i znakomity zespół znanych aktorów, którzy zagrają przedstawienie Boeing-Boeing.
W sobotę widzowie zobaczą historię trzech kobiet - stewardes zwodzonych przez jednego mężczyznę. Bohaterem sztuki Boeing-Boeing jest Maks, którego życie uczuciowe i erotyczne regulowane jest przez międzynarodowy rozkład lotów. Maks ma aż trzy narzeczone, wszystkie są stewardesami, a każda z nich sądzi oczywiście, że to ona jest tą jedyną. Ta, dla niego idealna sytuacja komplikuje się, gdy zmienia się plan lotów.


W roli głównego bohatera wystąpi znany z wielu popularnych seriali telewizyjnych Szymon Bobrowski.
- Niestety, na naszej scenie nie zagrają zapowiadani wcześniej Olga Bołądź i Cezary Kosiński. W Słupsku zastąpią ich Katarzyna Ankudowicz i Maciej Wierzbicki - mówi Małgorzata Stecz ze słupskiej filharmonii. - Obok nich zagrają Rafał Królikowski, Magdalena Boczarska i Dominika Figurska.

Bilety na spektakl, choć dość drogie, bo po 85 zł - rozeszły się błyskawicznie.

Natomiast w niedzielę tegoroczne konfrontacje zamknie występ piosenkarki, która odwiedzała już Słupsk i uwiodła słupszczan swoim głosem - Eleni.

Piosenkarka wraz z zespołem wykona swoje największe przeboje i zaprezentuje repertuar ze swojej najnowszej płyty zatytułowanej "Coś z Odysa".

- Eleni posiada w swoim repertuarze wiele standardów światowych, a ponadto sama wylansowała i wprowadziła na pierwsze miejsca krajowych list przebojów takie utwory, jak: "Do widzenia mój kochany", "Bawmy się, śmiejmy się", "Chcę kochać", "Za wszystkie noce", "Na miłość nie ma rady", "Ballado, hej" i "Miłość jak wino" - przypomina Małgorzata Stecz. - Przez trzy kolejne lata Eleni wygrywała plebiscyt "Lata z Radiem", za co uhonorowano ją tytułem Królowej Polskiej Piosenki. Na naszej estradzie artystka wystąpi z zespołem w składzie: Kostas Dzokas - buzuki, Aleksander Białous - instrumenty klawiszowe, gitara, buzuki, Andrzej Ellmann - gitara.

Bilety na ten koncert kosztują 40 zł. Początek o godz. 19.


Czytaj e-wydanie »
Zaplanuj wolny czas - koncerty, kluby, kino, wystawy, sport

Komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Najnowsze wiadomości

Zobacz więcej

Najczęściej czytane

GP24 poleca

Wideo