Rehabilitacja na Sienkiewicza w Słupsku

Rehabilitacja na Sienkiewicza w Słupsku

Monika Zacharzewska

Głos Pomorza

Aktualizacja:

Głos Pomorza

Rehabilitacja na Sienkiewicza w Słupsku
Rehabilitacja na Sienkiewicza w Słupsku

Gabinet fizjoterapii Auxilium oferuej pacjentom całą gamę zabiegów. ©Fot. Kamil Nagórek

Pacjenci ze Słupska i okolic, wymagający rehabilitacji ruchowej, od niedawna mogą korzystać z usług nowego gabinetu fizjoterapeutycznego.
W Słupsku na zabiegi rehabilitacyjne refundowane przez NFZ czeka się po kilka miesięcy. Dziś można zapisać się na koniec czerwca. Na zajęcia indywidualne z rehabilitantem czeka się nawet do pół roku. Zabiegi można wykonać w szpitalu, centrum rehabilitacyjnym przy ul. Sygietyńskiegio i w jego filii w Redzikowie, a od niedawna w nowej siedzibie poradni Auxilium przy al. Sienkiewicza 5/1.
- Rehabilitację prowadziliśmy już wcześniej w przychodni przy ul.
Jana Pawła II, ale przenieśliśmy ją na Sienkiewicza ze względu na lepsze warunki lokalowe - mówi doktor Bogusława Lidzińska z Niepublicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej Auxilium. - Mamy kontrakt z NFZ, niestety niewielki, a możemy zaoferować pacjentom całą gamę zabiegów. Mamy nowoczene wyposażenie i sprzęt.
Pani doktor dodaje, że inne poradnie rehabilitacyjne w Słupsku nie są dla Auxilium konkurencją. - Wszędzie pacjentów wymagających takiego leczenia jest mnóstwo. I wszędzie czekają w kolejkach.
Na Sienkiewicza jest sala do ćwiczeń, gabinety masażystów, stanowiska do zabiegów elektroterapii, magnetoterapii, laseroterapii, krioterapii, hydroterapii i światłoterapii. Są oczywiście udogodnienia dla osób niepełnosprawnych.

Przychodnia rehabilitacyjna jest czynna od poniedziałku do piątku od godz. 8 do 18, tel. rejestracji: 724 717 285.

Plebiscyt Hipoktares2012
Już po raz trzeci organizujemy plebiscyt Hipokrates. Namawiamy czytelników do zgłaszania kandydatów w czterech kategoriach: najpopularniejszy lekarz, najpopularniejsza pielęgniarka i położna, placówka medyczna przyjazna pacjentom oraz apteka przyjazna pacjentom. Zgłaszajcie ich przesyłając kupony lub SMS-y. Na zgłoszenia czekamy do 22 marca. Po tym terminie przedstawimy listę kandydatów i zaprosimy do głosowania.

Najpierw jednak poprosimy przedstawicieli izb lekarskich, pielęgniarskich i aptekarskich o weryfikację kandydatur. Chcemy bowiem mieć pewność, że wszyscy zgłoszeni lekarze, pielęgniarki i położne pracują zawodowo i mają prawo do wykonywania zawodu.

Plebiscytowi będzie towarzyszył cykl artykułów i poradników o służbie zdrowia w regionie. Jesteśmy oczywiście ciekawi o czym najbardziej chcieliby Państwo przeczytać. Sugestie prosimy przesyłać na adres: monika.zacharzewska@mediaregionalne.pl

Zgłoszenie kandydata na kuponie
Zgłoszenia kandydatów będą przyjmowane od 2 marca 2012 r. do 22 marca 2012 r. włącznie. Zgłoszenia można dokonać na kuponie wyciętym z "Głosu Pomorza" lub pobranym ze strony
serwisu internetowego www.gp24.pl.

Wypełniony i podpisany kupon można dostarczać osobiście, listownie lub mailowo. W tym ostatnim przypadku konieczne jest przesłanie do nas skanu lub zdjęcia podpisanego kuponu.
Kupony należy przesłać pocztą elektroniczną na adres: plebiscyt@gp24.pl (wpisując w temacie wiadomości Hipokrates) lub przynieść osobiście lub wysłać pocztą na adres: Głos Pomorza, ul. H. Pobożnego 19, 76-200 Słupsk z dopiskiem "Hipokrates".

Wypełniony kupon musi być czytelnie podpisany i zawierać numer telefonu osoby zgłaszającej w celu możliwości dokonania weryfikacji zgłoszenia. Kandydatów można zgłaszać także wysyłając wiadomość SMS do dnia 22 marca 2012 r. (do godz. 12) na numer telefonu 71466 o następującej treści (przykłady poniżej).

zgłoszenie lekarza
GP.LEKARZ imię i nazwisko kandydata, specjalność, miasto, nazwa placówki z którą jest związany; np. GP.LEKARZ Jan Kowalski, stomatolog, Słupsk, Szpital Miejski.
zgłoszenie pielęgniarki lub położnej
GP.PIEL imię i nazwisko kandydatki, miasto, nazwa placówki z którą jest związana; np. GP.PIEL Anna Kowalska, Słupsk, Szpital Miejski.
zgłoszenie placówki medycznej
GP.PLMED nazwa placówki, miasto; np. GP.PLMED Sanitas, Ustka
zgłoszenie apteki
GP.APTEKA nazwa apteki, masto; mp. GP APTEKA Miejska, Słupsk
Koszt wysłania jednego SMS-a (o treści do 160 znaków) wynosi 1,23 zł z VAT. Każdy Czytelnik ma prawo zgłosić dowolną liczbę kandydatów do Plebiscytu.

Komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Najnowsze wiadomości

Zobacz więcej

Najczęściej czytane

GP24 poleca

Wideo