Dwa wypadki śmiertelne koło Głobina. Nie żyją cztery osoby...

Dwa wypadki śmiertelne koło Głobina. Nie żyją cztery osoby (zdjęcia, wideo)

Aleksander Radomski

Głos Pomorza

Głos Pomorza

Dwa wypadki śmiertelne koło Głobina. Nie żyją cztery osoby (zdjęcia, wideo)
Dwa wypadki śmiertelne koło Głobina. Nie żyją cztery osoby (zdjęcia, wideo)

Dzisiaj o 4 nad ranem doszło do kolejnego śmiertelnego wypadu w okolicy Głobina. Zginęły dwie osoby. ©Policja Słupsk

Wczoraj (poniedziałek) około godz. 22 w wypadku w Głobinie zginęły dwie osoby. Dzisiaj (wtorek) około 4 nad ranem doszło do drugiego śmiertelnego wypadku w okolicy.
8 zdjęć
Przejdź do galerii

Galeria dostępna tylko dla abonentów Głosu Pomorza

Wypadek w Głobinie

Wypadek w Głobinie

Link do głównego zdjęcia

Wypadek w Głobinie ©Aleksander Radomski


Do pierwszego tragicznego wypadku doszło w poniedziałek wieczorem około godz.
22 w miejscowości Głobino koło Słupska.Nie żyją dwaj pasażerowie volkswagena. Zginęli na miejscu. 32-letni kierowca przewieziony został do słupskiego szpitala, gdzie pozostaje na obserwacji. Wszyscy to mieszkańcy Dębnicy Kaszubskiej w wieku około 28-32 lat.

Jak informuje Robert Czerwiński, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Słupsku, auto z niewyjaśnionych przyczyn zjechało na przeciwległy pas drogi i uderzyło w przydrożne drzewo.

Na miejscu był prokurator i ekipa dochodzeniowo-śledcza. Policjanci będą ustalać przyczyny tego wypadku.

Wtorek, godz. 4.

Dzisiaj (wtorek) nad ranem doszło do drugiego śmiertelnego wypadku tuż za Głobinem. Około godz. 4 słupska policja została wezwana do zdarzenia z udziałem vw caddy. Nie żyją dwie osoby, 30-letni kierowca oraz 25-letnia pasażerka.

Do zdarzenia doszło w okolicach skrzyżowania trasy 210 z drogą prowadzącą na lotnisko Aeroklubu Słupskiego.

- Nie żyją dwie osoby - informuje Robert Czerwiński, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Słupsku. - Kierowca i pasażerka. Policjanci ustalają przyczyny zdarzenia, ale najprawdopodobniej to sarna wybiegła kierowcy na drogę.

W związku z dwoma śmiertelnymi wypadkami, wójt gminy Dębnica Kaszubska ogłosił żałobę na terenie gminy. Odwołane zostały wszystkie imprezy, które miały się odbyć 1,2 i 3 maja.

Policjanci ustalają okoliczności tych wypadków. W związku z majowym weekendem, funkcjonariusze apelują do kierowców aby zachowali szczególną ostrożność oraz stosowali się do przepisów ruchu drogowego. Rozwaga i wyobraźnia, a przede wszystkim zdrowy rozsądek wpłynąć mogą na to abyśmy bezpiecznie dotarli do celu podroży.

_______________________________
Alarm
Byłeś świadkiem ciekawego zdarzenia? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Chcesz podzielić się czymś z innymi internautami? Napisz do nas na adres alarm@gp24.pl

Nowa odsłona Alarmu24. Teraz możesz nas poinformować o wydarzeniu w błyskawiczny sposób! Kliknij i zobacz jak to zrobić.


Komentarze

Wszystkie komentarze (88) forum.gp24.pl

Najnowsze wiadomości

Zobacz więcej

Najczęściej czytane

GP24 poleca

Wideo