Linia nr 1 to trasa z ul. Kolorowej przez port zachodni, ulice Portową, Kopernika do Chopina i z powrotem, ale już z pominięciem ul. Kopernika. Linia nr 2 wiedzie z kościoła w Lędowie, przez okolice przychodni, ul. Darłowską, plac Dąbrowskiego, ulice Wczasową, Wróblewskiego, Dunina do Przewłoki (trzy kursy w ciągu dnia), a z powrotem przez ul. Grunwaldzką.
Trzeba uważnie czytać rozkład jazdy, bo autobusy wracają nieco inna trasą.
Koszty przejazdu są bezpłatne dla mieszkańców Ustki, którzy jeżdżą na dowód osobisty z wpisanym adresem zameldowania lub bilet wydawany w biurze ewidencji ludności w Urzędzie Miasta. Bilety wydawane są w godzinach pracy urzędu osobom, które są zameldowane w Ustce, ale posiadają nowe dowody osobiste bez adresu zamieszkania. W przypadku dzieci wystarczy oświadczenie ustne rodzica posiadającego uprawnienie lub legitymacja szkolna.
Wszystkie osoby niepełnosprawne jeżdżą bezpłatnie na legitymację lub zaświadczenie o niepełnosprawności.
Z przywileju darmowego przemieszczania się po Ustce korzystają też turyści z dowodem wpłaty opłaty uzdrowiskowej.
Cena biletu dla pozostałych pasażerów wynosi 2 zł.
Komunikacja będzie funkcjonowała pilotażowo do 26 września 2018 roku.
ROZKŁAD JAZDY
Oglądaj także: Columbus Festiwal Wiatru w Ustce
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?