GP24.PL
  16.01.2017

  GP24.PL - największy portal w regionie!

  Rozwiń
  GP24.PL
  Zwiń

  GP24.PL - największy portal w regionie!

  600 tys. użytkowników, 6 milionów odsłon #10urodzinyGP24

  Ustka w weekend odpoczywa (wideo)

  Ustka w weekend odpoczywa (wideo)

  Justyna Wawak

  Głos Pomorza

  Aktualizacja:

  Głos Pomorza

  Ubiegłoroczna majówka w Ustce.

  Ubiegłoroczna majówka w Ustce. ©Justyna Wawak

  Jutro rozpoczyna się długi majowy weekend. Ustczanie będą mogli kupić rośliny na giełdzie kwiatów, zagrać w piłkę nożna i tenisa.
  Ubiegłoroczna majówka w Ustce.

  Ubiegłoroczna majówka w Ustce. ©Justyna Wawak

  Także posłuchać darmowych koncertów. Przedstawiamy godziny otwarcia sklepów, aptek, stacji benzynowej i przychodni zdrowia.

  Imprezy rozrywkowe w najdłuższy majowy weekend rozpoczną się w Ośrodku Sportu i Rekreacji przy ul. Grunwaldzkiej 35. W czwartek 1, maja odbędzie się "Wielka majówka i IX Giełda Kwiatów": O godz. 9 - początek giełdy kwiatów i sprzętu działkowego, godz. 10 - otwarty turniej tenisa ziemnego o puchar dyrektora OSiR, godz.
  11 - turniej piłki nożnej zakładów pracy, godz. 10-14 - znakowanie rowerów, godz. 11 - występy zespołów artystycznych (Szkoła Podstawowa nr 1 Gimnazjum), od godz. 13 otwarte będzie miasteczko ruchu drogowego i zostaną rozegrane zawody rowerkowe przedszkolaków.

  Od godz. 14 zaplanowano blok imprez dla dzieci, będzie m.in. malowanie twarzy, wioska indiańska, rzuty do kosza, łowienie rybek, rzut lotką do celu. O godz. 16 wystąpi zespół "Morska fala", godz. 17 zespołu "Akord", godz. 19 rozpocznie się recital Laury Czyżewskiej, wokalistki z Niemiec, a o godz. 19.30 występ zespołu "Fun-tastic".

  W czwartek w domu kultury przy ul. Kosynierów o godz. 11 rozpocznie się "Majowe graffiti", czyli impreza paraplastyczna dla młodzieży malującej farbami sprayowymi. Impreza zostanie zorganizowana na podwórku domu kultury. W sobotę 3 maja o godz. 18, w sali widowiskowej domu kultury rozpocznie się "Salon poetycki", a w nim występ aktorki Anny Seniuk. Wstęp wolny.

  Film z imprezy na terenie OSiR w Ustce  Oficjalne obchody

  W piątek, 2 maja w Dzień Flagi Rzeczpospolitej Polskiej uroczystości rozpoczną się o godz. 12 przed ratuszem przy ul. Wyszyńskiego. W sobota, 3 maja w rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 Maja o godz. 11 odbędzie się msza św. w intencji Ojczyzny w Kościele pw. NMP Gwiazdy Morza, godz. 12 uroczystość przy Pomniku Polskiego Państwa Podziemnego 1939-1945, godz. 17 spotkanie władz samorządowych z kombatantami w Domu Kultury przy ul. Kosynierów 19.

  Jak pracują urzędy

  Urząd Miasta w Ustce, przy ul. Wyszyńskiego nieczynny będzie od czwartku 1 maja do niedzieli 4 maja. W piątek 2 maja dyżur będzie pełnić Urząd Stanu Cywilnego, w godz. od 8 do 11, pod nr tel. (059) 8145 543.

  Urząd Gminy Ustka, przy ul. Dunina w Ustce nieczynny będzie od czwartku 1 maja aż do niedzieli.

  Idziemy na zakupy

  Sklep "Sam Czar" przy placu Wolności 9 zamknięty będzie w środę 1 maja i w sobotę 3 maja. W czwartek 2 maja czynny będzie w godz. 7-21. W niedzielę 4 maja sklep będzie otwarty w godzinach 9-18.30. Centrum Handlowe Marina przy ul. Grunwaldzkiej będzie zamknięte 1, 3 i 4 maja. Zakupy w boksach handlowych centrum będzie można zrobić w piątek 2 maja w godzinach 10-18, a w boksy przemysłowe będą czynne w godzinach 7-21.

  Po lekarstwa

  W nocy ze środy 30 kwietnia na 1 maja dyżurować będzie apteka Remedium przy ul. Wyszyńskiego. Punkt ten będzie czynny w czwartek 1 maja w godz. 10-14 oraz w piątek 2 maja w godz. 8-20. W długi weekend dyżury będą pełnić: 1 maja - Apteka Ustecka przy ul. Żeromskiego, 3 maja - Apteka Jantar przy ul. Grunwaldzkiej, 4 maja - Apteka Nadmorska przy ul. Marynarki Polskiej.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Polub nas na Facebooku

  Wideo z Ustki

  Zdjęcia z Ustki

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  GP24 poleca

  Symphonica: wielkie muzyczne show w koszalińskiej filharmonii

  Symphonica: wielkie muzyczne show w koszalińskiej filharmonii

  Muzyka zespołu Queen Symfonicznie - kup bilet!

  Muzyka zespołu Queen Symfonicznie - kup bilet!

  Światłowodowa rewolucja (materiał informacyjny)

  Światłowodowa rewolucja (materiał informacyjny)

  Planujesz ferie? Sprawdź warunki na stokach [kamery na żywo]

  Planujesz ferie? Sprawdź warunki na stokach [kamery na żywo]