Śmiertelny wypadek pod Ustką. Pieszy nie żyje (zdjęcia,...

Śmiertelny wypadek pod Ustką. Pieszy nie żyje (zdjęcia, wideo)

Mariusz Surowiec

Głos Pomorza

Aktualizacja:

Głos Pomorza

W niedzielę po godz. 19.15 przed Grabnem doszło do wypadku drogowego, podczas którego zginął mężczyzna przechodzący w ciemnościach z jednej strony jezdni na drugą. Już wiadomo, kto go potrącił.
14 zdjęć
Przejdź do galerii

Galeria dostępna tylko dla abonentów Głosu Pomorza

Śmiertelny wypadek koło Ustki

Śmiertelny wypadek koło Ustki

Link do głównego zdjęcia

Śmiertelny wypadek pod Ustką
Śmiertelny wypadek pod Ustką ©Mariusz SurowiecTuż przed Grabnem mężczyzna został potrącony przez jadące z Ustki auto.
Pieszy, który poruszał się poboczem nie żyje.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że pieszy idąc poboczem został potrącony przez auto jadące w kierunku Słupska. Siła uderzenia była tak duża, że mężczyzna znalazł się na przeciwległym pasie, gdzie wpadł wprost pod koła innego nadjeżdżającego z przeciwnego kierunku samochodu. Mężczyzna zginął na miejscu. Nie udało się również ustalić jego tożsamości.

Na razie nie wiadomo czy zarówno kierujący pojazdami jak i ofiara wypadku byli trzeźwi. Na miejscu zdarzenia policja przesłuchuje kierowcę, który kierował autem jadącym z Ustki. Kierowca drugiego auta oddalił się z miejsca zdarzenia. Póki co nie wiadomo kto nim kierował.

Droga z Ustki do Słupska została zamknięta i nie zostanie otwarta przez kilka najbliższych godzin. Na miejscu trwają ekspertyzy. Badane są przyczyny wypadku. Do Słupska dostać można się objazdami - przez Wytowno do Bydlina lub przez Duninowo i Charnowo.

_____________________________________________
Alarm24

Byłeś świadkiem ciekawego zdarzenia? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Chcesz podzielić się czymś z innymi internautami? Napisz do nas na adres alarm@gp24.pl

Nowa odsłona Alarmu24. Teraz możesz nas poinformować o wydarzeniu w błyskawiczny sposób! Kliknij i zobacz jak to zrobić.

Komentarze

Wszystkie komentarze (188) forum.gp24.pl

Najnowsze wiadomości

Zobacz więcej

Najczęściej czytane

GP24 poleca

Wideo