WOŚP > Marynarze z Ustki zebrali prawie 3000 zł

  WOŚP > Marynarze z Ustki zebrali prawie 3000 zł

  Zdjęcie autora materiału

  Aktualizacja:

  Głos Pomorza

  2890 zł, czyli przeszło 10 procent wszystkich pieniędzy zebranych w Ustce w czasie 16 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, to wynik ofiarności usteckiego wojska.

  W niedzielę 13 stycznia br. w Klubie Garnizonowym w Ustce odbył się koncert wspierający 16 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W czasie koncertu z udziałem zespołów Golden Sax, Kozak Dance i Kubryk zebrano 2890,24 zł i 1 dolara.

  Wynik akcji przeszedł wszystkie oczekiwania.
  Największą kwotę uzyskano dzięki licytacji przedmiotów: modelu okrętu podwodnego typu Kobben (został zlicytowany za 700 zł), haftowanego logo Centrum szkolenia Marynarki Wojennej w Ustce (za 600zł), bryłki bursztynu (150 zł), figurki Anioła Dobroci (600 zł) oraz płyty DVD z filmem upamiętniającym koncert (240 zł).

  Marynarze CSzMW ofiarowali również 200 zł za zdjęcie grupowe na tle serduszka Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, chcąc w ten symboliczny sposób uzyskać pamiątkę z 16 Finału.

  - Osiągnięty przez nas wynik jest najlepszy w całej historii przeprowadzanych finałów WOŚP - deklaruje kpt. Robert Biernaczyk, oficer pracowy CSMW w Ustce.

  Nie jest to ostateczna kwota, ponieważ trwa obecnie kwesta w jednostkach Garnizonu Ustka. zeszłym roku w czasie całej zbiórki zebrano prawie 1800 zł.

  (map)

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  GP24 poleca

  Wideo