Posłanka Senyszyn ponad prawem

  Posłanka Senyszyn ponad prawem

  Micha Kowalski michał.kowalski@gp24.pl

  Głos Pomorza

  Aktualizacja:

  Głos Pomorza

  Tak zaparkowała w Słupsku Joanna Senyszyn.

  Tak zaparkowała w Słupsku Joanna Senyszyn.

  Jak parkuje w Słupsku posłanka Joanna Senyszyn z SLD, można zobaczyć na zdjęciu obok. Lokalna policja uważa, że nic się nie stało.
  Tak zaparkowała w Słupsku Joanna Senyszyn.

  Tak zaparkowała w Słupsku Joanna Senyszyn.

  To zdjęcie właśnie przekazał nam czytelnik. Zrobił je w ubiegłą środę po godzinie 18, gdy odwiedzający miasto prezydent Aleksander Kwaśniewski, po wizycie w ratuszu i spotkaniu z mieszkańcami, stołował się w "Miami Nice".

  Do kolumny samochodów stojących przed dyskoteką dołączyła Joanna Senyszyn. - Po prostu zdębiałem, gdy zobaczyłem, jak wysiada z zaparkowanego auta - opowiada nam nasz czytelnik. - Podszedłem do policjantów i zwróciłem im uwagę, że posłanka postawiła samochód w sposób kompletnie nieprawidłowy, zagrażający ruchowi drogowemu.

  Czytelnik miał usłyszeć od funkcjonariuszy, że nie mogą interweniować, bo panią posłankę chroni immunitet.

  - Zadzwoniłem na dyżurkę. Tam z kolei powiedziano mi, że zaraz wyślą radiowóz. Tylko że obok "Miami Nice" stały dwa radiowozy i to na chodniku. Gdy w końcu pani poseł przyszła do swojego samochodu i zwróciłem jej uwagę na to parkowanie, to powiedziała mi, że ona jest gościem prezydenta Słupska i tak może robić - opowiada nam czytelnik.

  Słupska policja uważa, że nic się nie stało. - Pani poseł była w kolumnie prezydenckich samochodów, a kolumna rządzi się swoimi prawami. Nie było podstaw do interwencji - twierdzi Jacek Bujarski, rzecznik prasowy policji.

  Dodaje, że w związku z kolacją prezydenta funkcjonariusze Biura Ochrony Rządu chcieli zamknąć całą ulicę przy "Miami Nice", więc mogło być jeszcze gorzej.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze (29)

  Wszystkie komentarze (29) forum.gp24.pl

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  GP24 poleca

  Wideo