Zwycięski sparing drugoligowców (zdjęcia)

(fen)
Kamil Nagórek
Drutex-Bytovia wygrał z Kaszubią Kościerzyna 2:0 (0:0) w pierwszym meczu sparingowym.

Bytovia Bytów - Kaszubia Kościerzyna

Bramki zdobyli: Michał Pietroń w 61. minucie i testowany zawodnik w 76. minucie z głowy. W bytowskim zespole pojawili się nowi piłkarze: Paweł Tyburski (Polonia Warszawa - Młoda Ekstraklasa), Daniel Kokosiński (Znicz Pruszków), Dominik Bednarczyk (Unia Tarnów), Kamil Ulanowski (Pomorze Potęgowo), Jakub Cesarek (Wigry Suwałki), Łukasz Pietroń (przybył z Gryfa Wejherowo, klub podpisał już z nim kontrakt), Krzysztof Gajtkowski (Kolejarz Stróże). Grali też dwaj zawodnicy z Lecha Rypin, który ma wycofać się z rozgrywek II ligi (od klubu odszedł główny sponsor).

W środę (16 stycznia) o godz. 18 w Bytowie Drutex-Bytovia rozegra drugi sparing, a jego rywalem będzie czwartoligowe Pomorze Potęgowo.