Wybieramy lekarza i pielęgniarkę roku 2008

  Wybieramy lekarza i pielęgniarkę roku 2008

  Magdalena Olechnowicz

  Głos Pomorza

  Aktualizacja:

  Głos Pomorza

  Pielęgniarka Aldona Molik z pacjentem.

  Pielęgniarka Aldona Molik z pacjentem. ©Fot. Krzysztof Tomasik

  Zachęcamy do udziału w naszym plebiscycie. Wybierzemy najlepszego lekarza i pielęgniarkę ze Słupska i z powiatu słupskiego.
  Pielęgniarka Aldona Molik z pacjentem.

  Pielęgniarka Aldona Molik z pacjentem. ©Fot. Krzysztof Tomasik

  Każdy z nas miał zapewne kontakty z pracownikami służby zdrowia. Jedni sporadycznie odwiedzają gabinety lekarskie, inni stale. Jednych lekarzy wspominamy dobrze, innych nie. Do jednej pielęgniarki chętnie idziemy na pobranie krwi, a do innej ze strachem w oczach. Teraz jest okazja, aby podziękować tym, których lubimy.

  Starostwo Powiatowe w Słupsku wspólnie z Urzędem Miejskim w Słupsku organizuje VI plebiscyt "Z sercem do serca" na lekarza i pielęgniarkę roku 2008 miasta Słupska oraz lekarza i pielęgniarkę powiatu słupskiego. Konkurs potrwa do 5 maja.

  Do tytułów lekarza i pielęgniarki roku 2008 można zgłaszać lekarzy i pielęgniarki podstawowej opieki zdrowotnej, specjalistów pracujących w poradniach i przychodniach, lekarzy pogotowia, lekarzy i pielęgniarki szpitala, zakładów rehabilitacji leczniczej w Słupsku i na terenie powiatu słupskiego.

  - Chcemy wyłonić pielęgniarki i lekarzy, którzy służą swoim pacjentom nie tylko fachową poradą, ale w swojej codziennej pracy okazują im serce, otaczając ich szczególną opieką i troską - mówi Danuta Rolbiecka ze Starostwa Powiatowego w Słupsku.
  Aby oddać swój głos, wystarczy wypełnić kupon drukowany w papierowym wydaniu Głosu Pomorza - wpisać na nich swoje dane osobowe oraz nazwiska osób, na które głosujemy oraz miejsce ich pracy. Wybór w kilku słowach trzeba uzasadnić. Głosować mogą jedynie osoby pełnoletnie.

  Wypełnione kupony należy dostarczyć do siedziby naszej gazety w Słupsku, przy ul. Henryka Pobożnego 19 (pocztą bądź osobiście).

  Liczą się tylko oryginalne kupony, nie kserowane, czytelnie wypełnione. Co ważne, na jedną osobę można głosować tylko raz. Kupony drukować będziemy dwa razy w tygodniu.

  Ogłoszenie wyników naszego plebiscytu odbędzie się w maju.
  Laureaci otrzymają statuetki, dyplomy i upominki. A wśród wszystkich pacjentów, którzy wezmą w nim udział rozlosowane zostaną nagrody rzeczowe. Nazwiska wylosowanych osób opublikujemy w naszej gazecie.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze (14)

  Wszystkie komentarze (14) forum.gp24.pl

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  GP24 poleca

  Wideo