Słupsk > Nadzwyczajnie o Klubie Kibica Czarnych Słupsk

  Słupsk > Nadzwyczajnie o Klubie Kibica Czarnych Słupsk

  Zdjęcie autora materiału

  Aktualizacja:

  Głos Pomorza

  Bojkot hymnu Energi Czarnych, słaby doping i wewnętrzne konflikty w Klubie Kibica będą tematem jutrzejszej Kawiarenki Obywatelskiej.

  W jaki sposób połączyć wymagania sponsora z oczekiwaniami kibiców - na ten temat będziemy rozmawiali w trakcie nadzwyczajnego spotkania Kawiarenki.

  Podczas ostatnich meczów kibice wygwizdali nowy hymn Czarnych. Momentami brakowało także w słupskiej hali Gryfia, słynnego zorganizowanego i mocnego dopingu. To m.in. efekt zmian do jakich doszło w Klubie Kibica. Jedna ze spornych spraw to brak zgody kibiców, którzy odeszli z Klubu, na umieszczenie na szalikach logo sponsora.

  Obecni będą m.in. kibice oraz prezes klubu Energa Czarni Słupsk. Debatę poprowadzi Piotr Głowacki z Radia Słupsk. Organizatorem Kawiarenek Obywatelskich jest Centrum Inicjatyw Obywatelskich w Słupsku.

  Zapraszamy jutro na godziną 18, do galerii Artelier przy al. Sienkiewicza 21.

  (krab)

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  GP24 poleca

  Wideo