Powiat lęborski > Zderzenie mercedesa z ciężarówką

  Powiat lęborski > Zderzenie mercedesa z ciężarówką

  Zdjęcie autora materiału

  Aktualizacja:

  Głos Pomorza

  Kilka minut przed godziną ósmą w poniedziałek doszło do czołowego zderzenia samochodów na trasie do Łeby pomiędzy Charbrowem a Stęknicą. Kierowca mercedesa zmarł w drodze do szpitala.

  Według pierwszych ustaleń kierowca wywrotki marki magirus wykonywał manewr omijania innej ciężarówki. Zjechał na drugi pas ruchu i czołowo zderzył się z jadącym od strony Łeby mercedesem. Kierowca osobówki doznał licznych obrażeń i zmarł w drodze do szpitala. Jego mercedes praktycznie wbił się w przód ciężarówki.

  - Według wstępnych oględzin zawinił kierowca ciężarówki, ale to zostanie jeszcze ustalone w policyjnym dochodzeniu - mówi brygadier Zbigniew Jeliński, rzecznik prasowy Państwowej Straży Pożarnej w Lęborku.

  - Ofiara wypadku chwilę po zdarzeniu jeszcze żyła, ale była w bardzo ciężkim stanie. Pierwszej pomocy od razu udzielił jej lekarz, który był świadkiem wypadku.

  Kierowcą mercedesa był 43-letni Dariusz Ś. Jest szóstą ofiarą śmiertelną na drogach powiatu lęborskiego w tym roku i drugą w ciągu ostatnich czterech dni. Szczegóły wypadku ustalają policjanci z lęborskiej komendy.

  (piw)

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze (6)

  Wszystkie komentarze (6) forum.gp24.pl

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  GP24 poleca

  Wideo