Pomorskie > Burmistrz z zarzutami

  Pomorskie > Burmistrz z zarzutami

  Zdjęcie autora materiału

  Aktualizacja:

  Głos Pomorza

  Zarzut przyjęcia korzyści majątkowej znacznej wielkości usłyszał burmistrz helu Mirosław Wdołowski - poinformował prokurator Andrzej Laskowski z Biura do spraw Przestępczości Zorganizowanej Prokuratury Krajowej.

  Do sądu ma wkrótce trafić wniosek o tymczasowe aresztowanie burmistrza. Za zarzucane mu czyny grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

  Zatrzymanej w tej sprawie posłanki Platformy Obywatelskiej Beaty Sawickiej prokuratura nie może przesłuchać, bo chroni ją jeszcze immunitet.

  We wtorek PO wykluczyła posłankę z szeregów partii i skreśliła ją z listy wyborczej. Sawicka po zatrzymaniu została zwolniona.

  Przypomnijmy, że Wądołowski i Sawicka zostali zatrzymani przez CBA w poniedziałek. Według dotychczasowych ustaleń, za ustawienie przetargu na działkę na Helu, wartego kilkadziesiąt milionów złotych, mieli domagać się około ćwierć miliona złotych.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  GP24 poleca

  Wideo