Region > Dyrygent pedofil ma przerwę w karze

  Region > Dyrygent pedofil ma przerwę w karze

  (ber)

  Głos Pomorza

  Aktualizacja:

  Głos Pomorza

  Słupski sąd penitencjarny wypuścił dzisiaj z Zakładu Karnego w Czarnem Wojciecha K., skazanego za pedofilię byłego dyrektora Poznańskiego Chóru Polskie Słowiki.

  - Sąd zgodził się na półroczną przerwę w karze ze względu na stan zdrowia skazanego - informuje Danuta Jastrzębska, rzecznik słupskiego Sądu Okręgowego.
  Wojciech K. odsiedział prawie cztery lata z sześcioletniego wyroku za molestowanie małoletnich chórzystów. Już kilka razy po odbyciu połowy kary starał się o przedterminowe zwolnienie warunkowe. Jednak sądy penitencjarne nie godziły się na to. Mógł jedynie skorzystać z przerwy w odbywaniu kary.

  Podobnie jest teraz. Dyrygent osadzony ostatnio w więzieniu w Czarnem, które podlega sądowi penitencjarnemu w Słupsku, został przebadany przez biegłych lekarzy, których opinia zaważyła na decyzji sądu.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze (1)

  Wszystkie komentarze (1) forum.gp24.pl

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  GP24 poleca

  Wideo