Lebork > Pij mleko, będziesz wielki!

  Lebork > Pij mleko, będziesz wielki!

  Zdjęcie autora materiału

  Aktualizacja:

  Głos Pomorza

  Miasto podjęło decyzję o przeprowadzeniu we wrześniu akcji propagującej produkty mleczne wśród dzieci i dorosłych mieszkańców Lęborka. Odbędzie ona w ramach Ogólnopolskiej Społecznej Kampanii Promocyjno-Informacyjnej.

  - Celem akcji jest zwiększenie świadomości na temat zalet spożywania produktów mlecznych - informuje Elżbieta Rekowska-Klassa z Urzędu Miejskiego. Organizuje ją Krajowy Związek Spółdzielni Mleczarskich.

  Całodzienną imprezę w ramach "Konwoju Mlecznego" zaplanowano w Lęborku we wrześniu. Już teraz znany jest jej przebieg. W godzinach przedpołudniowych w Szkole Podstawowej Nr 8 będzie impreza mleczna o charakterze sportowo rekreacyjnym z konkurencjami, nagrodami oraz degustacją produktów mlecznych. Po południu w centrum miasta przewidziana jest otwarta impreza dla mieszkańców.

  (ac)

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  GP24 poleca

  Wideo