IV liga: Gryf Słupsk - Kaszubia Kościerzyna 3:1

sten
Dobrze spisali się na własnym boisku piłkarze Gryfa, którzy pokonali Kaszubię Kościerzyna 3:1 (0:0).

W pierwszej połowie Michał Kędzia obronił strzały Mariusza Węglińskiego oraz Aleksandra Atanackovicia. W ekipie Gryfa w poprzeczkę trafił po strzale głową Łukasz Stasiak, a sędzia potem nie uznał mu gola. Okazję sam na sam miał też Wojciech Wójcik. Drugi gol po przerwie padł po rzucie rożnym i zagraniu Stasiaka, a z bliska trafił Fabian Słowiński. Pięknego gola z 17 metrów w długi róg strzelił Atanacković. W 62. minucie Michał Drzymała nad poprzeczką strzelił z rzutu karnego. Wynik ustalił Karol Świdziński.

GRYF SŁUPSK - KASZUBIA KOŚCIERZYNA 3:1 (0:0)

Bramka: 1:0 Łukasz Stasiak (50-karny), 2:0 Fabian Słowiński (56), 2:1 Aleksander Atanacković (71), 3:1 Karol Świdziński (80)

Gryf: Kędzia - D.Więckowski, Szałek, Wandzio (76 S.Schulz), Amoah, Słowiński (63 Slusarz), Jendruch, Świdziński, W.Wójcik (86 D.Mikołajczyk), Tofil (72 M.Majcher), Stasiak.

Kaszubia: Pupka-Lipiński - Wąs, Siemko, Żuraw, Wenta, Atanacković, Piekarski, Węgliński, Drzymała (72 Krauze), Krysiński (90 Fol), Knopik.

Pozostałe wyniki: Sokół Wyczechy - Drutex-Bytovia II Bytów 0:3, Gedania Gdańsk - Orkan Rumia 2:2, Stolem Gniewino - Cartusia Kartuzy 2:0, Anioły Garczegorze - Radunia Stężyca 0:1, Pogoń Lębork - GKS Kolbudy 2:5, Arka II Gdynia - Jaguar Gdańsk 4:3, Start Miastko - Powiśle Dzierzgoń 1:3, Grom Nowy Staw - Wikęd Luzino 3:0.

Gryf jest trzeci w tabeli. Prowadzi Radunia Stężyca i jest już bardzo bliska awansu do III ligi.