Kolejny bardzo udany start najmłodszych judoków ze Słupska

OPRAC.:
Krzysztof Głowinkowski
Z 3 medalami wrócili młodzi Gryfici z bardzo mocnego Turnieju - Otwartych Mistrzostw Grudziądza w Judo dzieci.

Medal złoty zdobył Jakub Błoński (35kg), brązowe medale wywalczyli Michał Milewski (33kg) i Filip Jakubiak (63kg). Walki o brązowy medal przegrali po zaciętych walkach: Łukasz Wiśniewski (33kg), Jan Gajewski (36kg) i Julian Bogusławski (63kg).

Punktowane 7 miejsce zajął Adrian Cyrganowicz (26kg) , 9 miejsca zdobyli Tadeusz Smereczański (30kg) i Kuba Pacak (43kg). Pozostali zawodnicy pomimo przegranych w eliminacjach również toczyli bardzo zacięte i wyrównane walki. Dla wszystkich zawodników brawa za postawę i determinację!