Sport

    Zaplanuj z nami sportowy weekend

    Zaplanuj z nami sportowy weekend

    (fen)

    Głos Pomorza

    Aktualizacja:

    Głos Pomorza

    Koszykarki Hitu grają w sobotę na własnym parkiecie.

    Koszykarki Hitu grają w sobotę na własnym parkiecie. ©Łukasz Capar

    Zapraszamy na imprezy sportowe, które odbędą się w sobotę i niedzielę w naszym regionie.
    Koszykarki Hitu grają w sobotę na własnym parkiecie.

    Koszykarki Hitu grają w sobotę na własnym parkiecie. ©Łukasz Capar

    Badminton

    Krajowy turniej seniorów - w Słupsku (sobota - godz. 9, hala w ZSO nr 3 przy ul. M. Zaborowskiej).

    Krajowy turniej juniorów młodszych - w Słupsku (sobota - godz. 9, hala w ZSO nr 3 przy ul. M. Zaborowskiej).

    Judo

    V Międzynarodowy Turniej Judo im. Zbigniewa Kwiatkowskiego - w Słupsku (sobota - godz. 11.45 - otwarcie zawodów, godz. 12 - walki, hala Gryfia przy ul. Szczecińskiej 99).

    Koszykówka

    Wojewódzka Liga Gimnazjalna, Miastko, piątek: Basket Miastko - Salos Czaplinek (drużyna ta grać będzie towarzysko - godz. 16), Orliki Jezierzyce - Jedynka Lębork (17.30), Salos - Orliki (19); sobota: Salos Debrzno - Salos Czaplinek (godz. 10), Orliki - Salos Debrzno (13), Salos Debrzno - Jedynka (14.30), Orliki - Basket (16) - hala w OSRiR ON przy ul. A. Mickiewicza).

    I liga kobiet: Hit Kobylnica - WKK Wejherowo (sobota - godz. 16, hala ZSS przy ul. Głównej).

    Liga kadetek (rocznik 1992): Basket Miastko - Jedynka Lębork - ten mecz jest też w ramach WLG (sobota - godz. 11.30, OSRiRON - ul. A. Mickiewicza).

    Liga juniorów: Czarni Giełda Samochodowa Słupsk - Prokom Trefl I Sopot (sobota - godz. 12, hala w SP nr 10 przy ul. Kulczyńskiego).

    Liga kadetów (rocznik 1992): Czarni Laminopol Słupsk - Korsarz Gdańsk (sobota - godz. 14, SP nr 10 - ul. Kulczyńskiego).

    Liga kadetek (rocznik 1992): Maszbud Victoria Dębnica Kaszubska - Bliza Wejherowo (niedziela - godz. 11, hala szkolna przy ul. Sobieskiego).
    Słupska Amatorska Liga Koszykówki, niedziela: Radość Bytów - Fimal (godz. 15), Luksusowi - Mat-Bet/Sanitas (16.30), Infocity - Lekarz Domowy (18), Olszewscy Sławno - Ósemka (19.30). Hala w I LO przy ul. Szarych Szeregów w Słupsku.

    Lekkoatletyka

    VII Grand Prix Słupska w Skoku Wzwyż o Puchar Dyrektora ZSO nr 2 w Słupsku, sobota - godz. 10 - dziewczęta, godz. 11 - chłopcy, sala w Gimnazjum nr 1 przy ul. Deotymy w Słupsku.

    Piłka nożna

    I Halowy Turniej Piłkarski Oldbojów Cup Gryf 95 Słupsk - Kobylnica, niedziela, godz. 10, hala w ZSS przy ul. Głównej). Grają: Tukan, Bajcar, Moto-Bajer, Urząd Skarbowy, Flair Poland, Curver, BiCom, Gino Rossi , Gryf 95, Piątka.

    Siatkówka

    Turniej piłki siatkowej amatorów - w Zagórzycy (sobota - godz. 9, hala w ZS). Grają: OSP I i II Damnica, OSP Potęgowo, Farm Frites Bobrowniki, Absolwent Zagórzyca, Leśnicy Damnica i UKS Zagórzyca).

    Słupska Amatorska Liga Piłki Siatkowej - w sobota: Plast Team - Obi-Relax (godz. 10), 7. BOW - Scania (11), Smoki - Mecenas (12), Trafic - ZST (13), Miko - City Bar (14). Hala w ZSO nr 3 w Słupsku (wejście od ul. W. Witosa).

    Liga juniorów: SPS Lębork - Alpat Gdynia (niedziela - godz. 10, hala przy Gimnazjum nr 2 - ul. P. Skargi).

    Liga juniorek: Czarni Słupsk - TPS Rumia (niedziela - godz. 11, hala w I LO przy ul. Szarych Szeregów).

    Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

    Komentarze

    Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

    Sport z kraju i ze świata

    Zobacz więcej na Sportowy24.pl

    Wideo sportowe

    Zdjęcia sportowe