Zobacz
  co dzieje się w regionie!

  Informator kulturalny GP24.PL

  Rozwiń
  Pomorskie > Jeden napad na wolontariuszy w trakcie finału...

  Pomorskie > Jeden napad na wolontariuszy w trakcie finału WOŚP

  Zdjęcie autora materiału

  Aktualizacja:

  Głos Pomorza  Prawie 900 pomorskich policjantów zabezpieczało XVI Finał WOŚP na terenie województwa pomorskiego. Imprezy towarzyszące finałowi przebiegały bez zakłóceń, odnotowano dwa rozboje i jedno wykroczenie związane z odebraniem wolontariuszom puszek z pieniędzmi.

  Straty wyniosły prawie 500 złotych. Zatrzymano 3 osoby.

  Policjanci z wydziału ruchu drogowego komendy wojewódzkiej w Gdańsku oraz z sekcji prewencji gdańskiej komendy miejskiej aktywnie uczestniczyli w działaniach na rzecz Orkiestry.

  Na Długim Targu stanął radiowóz, który cieszył się ogromnym powodzeniem. Można było wsiąść do środka i zrobić sobie zdjęcie. Policjanci zorganizowali konkursy z nagrodami.

  Do udziału w zabawie zapraszany był każdy kto zasilił puszkę kwestujących, a za poprawną odpowiedź na pytanie z zakresu przepisów ruchu drogowego i szeroko rozumianych bezpiecznych zachowań policjanci wręczali upominki.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  GP24 poleca

  Wideo